صحبت که از ارز های دیجیتالی به میان می آید، همگی در گوشه ای از ذهنمان به سرمایه گذاری و در آمد فکر می کنیم و به مرتب اگر از ارز های جدید سخنی به میان آید، همگی به این می اندیشیم که چگونه و با کدام ارز های دیجیتالی جدید به در آمد ۲ الی ۳ برابری برسیم. همراهی شما با ما، در مقاله های وب سایت ارز فارسی (arzfarsi.com) باعث بالا رفتن اطلاعات در زمینه ارز دیجیتال و ترید خواهد شد. در ادامه بحث، به جدید ترین ارز های فارسی و رمز ارزی خواهیم رسید.

لیست جدید ترین ارز های فارسی

از ارز های تازه وارد شده به بازار رمز ارزی، می توان به؛ سی SEI، ورلد کوین، بلوزل، دایموند لانچ، زبک پروتکل، تلور، ادونچر گلد، لینی یر، تروفای، لیتنتری، توکن پروتکل، فلامینگو، دیفای مانی، آرپا چین، اتوماتا نتورک، بجر دائو، ورلد موبایل توکن، ییلد گیلد گیمز، دودو، آراس اس، اکسلار، رادیکس، ان کی ان، آلفا فایننس لب، آراگون، کردیت کوین، تتر گلد، لیدو استیک اتریوم، گیت کوین و های استریت است که با توجه به مطالب بعد این مقاله می توانید بفهمید که کدام یک از ارز های دیجیتالی جدید برای سرمایه گذاری شما مناسب خواهد بود.

منظور از ارز های دیجیتالی جدید چیست؟

برای کسانی که از خرید و فروش ارز های دیجیتالی جدید چیزی نمیدانند و تا به حال، لذت بردن سود های بسیار و کوتاه مدت را نچشیده اند، باید گفت که بیش از ۲۶ هزار ارز دیجیتال در لیست رمز های ارزی وجود دارد که در اوایل بازار های الکترونیکی، به این تعداد نبوده و روز افزون به توکن اضافه شده است. حال که بیت کوین به این حد از محبوبیت و بازار بالا رسیده است، روزی برای اولین بار در بازار، پا به عرصه نهاد و جزو ارز های دیجیتالی جدید بود. در نتیجه، به ارز های دیجیتالی که به تازگی به لیست ارز های دیجیتالی اضافه شده اند و قابل معامله هستند، ارز دیجیتالی جدید می گویند. در هنگام ورود این ارز های دیجیتالی به بازار، معمولا هیچ اطلاعات دقیق و کاملی از آن ها وجود ندارد و حتی آینده این گونه ارز ها نیز نامشخص است.

ارز های دیجیتالی جدید را از کجا پیدا کنیم؟

برای به در آمد رسیدن از ارز های دیجیتالی جدید، باید اول لیست کامل و معتبری از ارز های دیجیتالی جدید در دست داشته باشیم که معمولا بسیاری از سایت ها، این قابلیت را دارند که روزانه ارز های جدید وارد بازار شده را معرفی می کنند، اما معتبر ترین و بروز ترین سایتی که با دقت بسیار، حتی از ساعت ورود ارز های دیجیتالی نیز اطلاعات کافی گذاشته ، می توان به سایت کوین مارکت کپ اشاره کرد. در این سایت حتی می توانید به این که در آینده چه رمز های ارزی به بازار قرار است وارد شود نیز خبر دار شوید.

منطق معامله ارز های دیجیتالی جدید

بسیاری از افراد، برایشان این سوال به وجود می آید که آیا معامله و خرید و فروش ارز های دیجیتالی جدید منطقی و خوب است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که بستگی به تجریه و شناخت شما از انواع ارز های دیجیتالی دارد. به طور مثال هنگامی که ارز دیجیتالی شیبا وارد بازار شد، اگر با کوچک ترین سرمایه نیز ارز دیجیتالی شیبا را خریداری می کردید، حال با سرمایه ای کوچک، می توانستید معاملات میلیاردی انجام دهید. پس منطق ارز های دیجیتالی جدید به تجربه و شناخت خریدار دارد و می تواند هم بسیار پرسود مناسب باشد و هم بسیار مضر و شکست دهنده.

سود آوری ارز های دیجیتالی جدید

ارز های دیجیتالی تازه وارد شده به بازار، به گونه ای می تواند سود آور و بهینه باشد، که اتفاقا، هم پتانسیل سود دهی خوبی دارد و بلعکس ریسک بالایی هم می پذیرد و امکان به خطر افتادن سرمایه اولیه را دارد. در این زمینه نیز، باید به سابقه و با تجربه بودن کاربر و خریدار، اشاره کرد که آیا می تواند ارز دیجیتالی خوب و سود آور را تشخیص دهد یا خیر.

نمونه ای از ارز های جدید که بسیار غوغا به پا کرده اند

نمونه ای از ارز های دیجیتالی که به تازگی در روز های اخیر وارد بازار شده اند و از بدو ورود، سر و صدای بسیاری کرده اند اشاره خواهد شد. این ارز های جدید پرسر و صدا عبارت اند از؛ ارز دیجیتالی پی پی(pepe) که در ماه های اخیر وارد بازار شده و در بسیاری از صرافی ها قابل خرید و معامله است. این ارز دیجیتالی در بازه زمانی بسیار کوتاهی، به رشد بیش از ۷۰۰ درصد رسیده است و به همین دلیل سر و صدای بسیاری به پا کرده است. ارز دیجیتالی ایپ کوین (Ape)، نیز یکی از ارز های دیجیتالی جدیدی بوده که در کوتاه مدت بسیار محبوب واقع شده است، دلیل محبوبیت این رمز ارزی به این است که با توجه به قیمت قابل توجه خود، کاربران را از داشتن سود ۳ برابری و بیشتر دریغ نمی کند.

هدف از ورود ارز های دیجیتالی جدید چیست؟

هر کدام از رمز ارز های جدید که وارد بازار می شوند با هدف و نیت خاصی پا به عرصه می گذارند. گاهی به عنوان پشتیبانی از ارز های دیجیتالی قدیمی و یاری دادن آن ها و گاهی به عنوان تسهیلات پرداخت درون شبکه ای ارز دیجیتالی مادر خود، به بازار آمده و کاربران را شگفت زده می کند. و گاهی نیز ارز های جدید به عنوان ارز دیجیتالی مادر و منبع، وارد بازار های ارز دیجیتال می شوند و با باقی رمز های ارزی سعی در رقابت دارند. هر ارز دیجیتالی جدید با نیت خاص خود وارد بازار می شود و به فعالیت ها و خدمات خود ادامه می دهد.

ارز های دیجیتالی جدید، جایگزین ارز های دیجیتالی قدیمی تر

به هیچ عنوان این امکان وجود ندارد که اگر ارز دیجیتالی جدیدی وارد بازار شد، ارز دیجیتالی قدیمی تر از بازار خارج شده و ارزش خود را از دست بدهد. اما استثنائاتی نیز در این مورد وجود دارد که هر گاه، در ارز دیجیتالی قدیمی تر، دارای مشکل بزرگ و غیر قابل پردازش به وجود آمده باشد، ارز دیجیتالی جدید به بازار می آید که بتواند نقص و ایراد ارز دیجیتالی قدیمی تر را رفع یا پشتیبانی کند.

در نهایت …

به پیشنهاد وب سایت ارز فارسی، ارز های دیجیتالی جدید که بسیار پر سود و پرریسک بوده اند، باعث شده اند تا چشم امید کاربرانی که از سود کمی بهره برده اند، شوند و می توان از ارز های دیجیتالی جدید به عنوان پل و پله ای به سوی موفقیت استفاده کرد و به سود بالایی رسید. سایت ما با تمام توان در کنار کاربران محترم خود بوده تا کمک خود را در زمینه ارز دیجیتالی و ترید دریغ نکند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *