همستر کامبت

همستر کانبت یا Hamster Kombat  از محبوب‌ترین ایردراپ‌های رایج تلگرام است. بعد از لیست شدن نات کوین در صرافی‌های معتبر جهان و همچنین ایران، پروژه‌ای که توانست توجه بسیاری از کاربران را جلب کند، همستر کامبت بود. این بازی با تسک‌های روزانه جذاب و محیط کاربری بسیار ساده، خیلی زود تبدیل به ترند‌های این روز‌ها شد.

در این ایردراپ تلگرامی شما باید سکه‌ها را ضربه زدن یا دیگر روش‌ها که در ادامه معرفی خواهیم کرد، جمع کنید. همچنین کارت‌هایی که جایزه بزرگ را دارند حدس بزنید تا توکن مربوط به این بازی را استخراج کنید. اگر شما هم مانند سایر افراد به این بازی علاقه دارید، تا انتهای این مقاله با ما باشید تا با رمز و راز ایردراپ همستر کامبت آشنا شوید.

(Hamster combat) یا همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت که ترند این روزها شده و همه افراد از افراد مسن تا کودکان در حال جمع‌آوری سکه هستند. همستر یک نوع ایردراپ جدید است که توسط ادوارد گورینوویچ، کارآفرین روسی ساخته شده است.

بازی این ایردراپ بسیار ساده است. کافی است روزانه به این بازی سر بزنید، کارت‌های کامبو را حدس بزنید و در آخر کد مورس روزانه را وارد کنید تا سکه‌های زیادی جمع آوری کنید. در واقع با جمع کردن سکه، شما در حال جمع کردن توکن این ایردراپ هستید.

نکته جالب در مورد این ایردراپ این است که شما به‌عنوان یک مدیر همستر شناخته می‌شوید و هربار با رفتن به مراحل بالاتر، استایل همستر عوض می‌شود و به اصطلاح خودمانی پولدارتر و مدیر بهتری می‌‌شوید.

سبک این نوع بازی استراتژیک مبتنی بر سرگرمی است که شما را به این بازی معتاد می‌کند. به طوری که دوست دارید روزانه به این بازی سربزنید و روزانه تسک‌های آن را انجام دهید.

همستر کامبتویژگی‌های خاص همستر کامبت

همانطور که گفتیم همستر کامبت دارای ویژگی‌های خاص و متمایزی از سایر ایردارپ‌ ها است که مخاطب را به بازی جذب می‌کند. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند.

مدل Play-to-Earn

منظور از سبک بازی  play-to-Earn  این است که شما با ضربه زدن به روی همستر می‌توانید سکه جمع‌آوری کنید. البته جمع آوری سکه از طربق ضربه زدن محدود است و شما محدود به مقدار انرژی هستید که در پایین نمایش داده می‌شود.

انرژی هر ۴ ساعت یکبار تمدید می‌شود و شما می‌توانید بعد از ۴ ساعت دوباره به بازی سرزده و شروع به ضربه زدن کنید. تقریبا روزانه علاوه بر انرژی که در اختیارتان قرارداده شده، یک نوع انرژی دیگر به رایگان هدیه بگیرید.

دعوت از دوستان

معمولا در اکثر ایردراپ‌ها گزینه دعوت از دوستان وجود دارد و همستر کامبت نیز از این قاعده مستثنا نیست. با وارد شدن یک دوست جدید از طریق لینک شما، شما سکه‌هایی دریافت خواهید کرد. البته مزایای وارد شدن دوستان شما فقط به گرفتن سکه خلاصه نمی‌شود و شما برای گرفتن برخی از کارت کامبو نیاز به داشتن تعداد مشخصی از دوستان خود دارید. پس این گزینه دعوت از دوستان را فراموش نکنید که مهم است.

کارت های کمبو همستر

کارت‌های کامبو

کارت‌های کامبو همان جایزه روزانه ۵ میلیونی است که شما با حدس زدن این کارت‌ها می‌توانید جایزه ۵ میلیونی را بگیرید. کارت های کامبو در چند بخش special، Legal، PR&Team

Markets قرار می‌گیرد. سختی این بازی حدس زدن این کارت‌هاست و شما باید چند میلیون کارت را ارتقا یا خریداری کنید تا بتوانید جایزه را دریافت کنید. اما جای نگرانی نیست الان بسیاری از سایت‌ها کانال‌های تلگرامی وجود دارند که روزانه کارت‌های کامبو را قرار می‌دهند و نیازی به آزمون و خطا این کارت‌های کامبو نیست.

تیم پشیبانی قوی

با اینکه همستر توسط یک کارآفرین روسی ساخته شده است اما همچنان از تیم پشتیبانی قوی برخوردار است. بیش‌از ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان درحال بازی هستند و مطمئن هستیم که تیم همستر این کاربران را ناامید نخواهد کرد.

همچنین در یوتیوب، X  و همچنین تلگرام تیم پشتیبانی پاسخگوی سوالات کاربران است و در حال تلاش هستند تا این پروژه در بهترین زمان و با بهترین قیمت لیست شود. و نکته دیگر در مورد این بازی این است اگر بازی به مشکل خورد می‌توانید به تیم پشتیبانی اطلاع دهید تا باگ‌های داخل این بازی رفع شود.

کد مورس همستر

کد مورس همان کاراکتر‌ها یا کلمات خاص هستند شما باید از طریق نگه داشتن یا ضربه کوچک و ارام بر روی همستر ( همان دایره وسط بازی) این جایزه را دریافت کنید. جایزه کد مورس یک میلیونی است و جز تسک‌های روزانه محسوب می‌شود.

برای وارد کردن کد مورس بر روی بخش Daily cipher  ضربه بزنید و سپس آن کلمه را به ترتیبی که هست وارد کنید. به یاد داشته باشید که . به معنای ضربه کوتاه است و به معنای ضربه زدن و نگه داشتن طولانی.

پروفیت بر ساعت

بخش مهمی از همستر که این پروژه را بعد از نات کوین خاص‌تر کرد، بخش پروفیت بر ساعت است. به این صورت که شما نیازی به ضربه زدن به صفحه برای جمع آوری ندارید که هم وقت شما را گرفته و هم خسته کننده باشد. پروفیت به صورت خودکار برای شما ماین خواهد کرد.

با خرید کارت‌هایی که در بخش special، Legal، PR&Team و Markets وجود دارد شما می‌توانید میزان سکه‌هایی که در ساعت به طور خودکار ماین می‌شوند را افزایش دهید. هرچقدر میزان پروفیت شما بیشتر باشد سکه بیشتری دریافت خواهید کرد.

نکته مهم: تیم پشتیبانی همستر اعلام کرده است که پروفیت بسیار مهم‌تر از سکه است. شما باید تمرکز خود را به افزایش پروفیت و خرید کارت‌هایی که پروفیت بر ساعت بیشتری دارند، بگذارید. با اینکار سکه‌ بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

چگونه همستربازی کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم دریافت این ایردراپ ساده است. شما می‌توانید در چند مرحله نحوه بازی این ایردراپ را یاد بگیرید. در اینجا نحوه شروع بازی همستر کامبت و دریافت سکه اشاره کرده‌ایم.

شروع کار با همستر کمبت

ایجاد یک حساب تلگرام: اگر از قبل تلگرام را نصب ندارید، برنامه تلگرام را از اپ استور یا گوگل پلی استور دانلود کنید و حساب خود را راه اندازی کنید.

دسترسی به ربات همستر کامبت: از طریق این لینک ربات همستر را در استارت بزنید یا ربات همستر کامبت را در تلگرام جستجو کنید. برای شروع لازم است روی دکمه Start کلیک کنید.

ثبت نام کامل: به محض ورود ربات شما را وارد بازی خواهد کرد. در ابتدای بازی باید با ضربه زدن سکه جمع‌آوری کنید.

زمان لیست شدن پروژه همستر کامبت

با اینکه از زمان آغاز پروژه همستر کامبت می‌گذرد اما این پروژه در صرافی‌های مهم لیست نشده است. طبق گفته سازندگان این پروژه در تیر و مرداد لیست خواهد شد.

کارت‌های همستر

نحوه برداشت سکه‌های همستر کمبت

سکه‌هایی درون بازی به دست می‌آورید، در زمان لیست شدن ایردراپ ممکن است به توکن HMSTR تبدیل شوند. در اینجا نحوه برداشت توکن همستر را بررسی می‌کنیم. کیف پول TON را وصل کنید: قبل از زمان ایردراپ لازم است که کیف پول شما به بازی متصل باشد. با زدن بر روی گزینه airdrop  از منوی پایینی برنامه می‌توانید گزینه connect your TON wallet  را ببینید.

با زدن این گزینه لیستی از ولت‌هایی که بر روی شبکه تون هستند نمایش داده می‌شود. فرقی ندارد کدام برنامه را نصب کنید ولی حتما توجه کنید که از طریق ولت تلگرام به همستر وصل نشوید که ممکن است بخاطر تحریم بودن ایران همه سکه‌‌ها و حساب کاربری خود را از دست بدهید.

برداشت توکن‌ها: زمانی که کیف پولی مانند Tonkeeper را نصب کردید می‌توانید از آن برای مدیریت و برداشت سکه های $HMSTR خود استفاده کنید.

فروش توکن: هنگامی که توکن های HMSTR در صرافی ها لیست شدند، می توانید آنها را مستقیماً بفروشید. از فروش سکه‌های خود به کسانی که نمی‌شناسید خودداری کنید تا دارایی خودتان را از دست ندهید.

سخن پایانی

بازی همستر یکی از جذاب‌ترین ایردراپ‌ها است که می‌تواند سود قابل توجهی داشته باشد. تا زمانی که شما پولی وارد این بازی نکرده‌اید هیچ ریسکی وجود ندارد. این بازی هم شما را سرگرم ‌می‌کند وهم می‌توانید سودقابل توجهی دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *