ایردراپ ورتوس

تصور کنید وارد بازی شوید که به شما ماموریت داده شود تا توکن جمع کنید و شهر بسازید. این ایده ساختن شهر بسیار جذاب به نظر می‌رسد و هر مخاطبی را جذب می ‌کند تا یکبار هم که شده وارد این ایردراپ شود.

ایردراپ ورتوس (vertus)  یکی از جدید ترین و جذاب ترین ایردارپ ها در تلگرام است که همانند همستر و نات کوین طرفداران خاص خودش را دارد. در این مقاله به نحوه بازی، اتصال کیف پول، زمان لیست شدن و همچنین قیمت ایردراپ ورتوس اشاره خواهیم کرد.

نحوه بازی ایردراپ ورتوس

همانطور که گفتیم در بازی ورتوس هدف این است که شما با جمع کردن توکن بتوانید شهر بسازید و آن شهر را ارتقا دهید. در ابتدای بازی که وارد می‌شوید سطح شما یک است و با یک روستا رو به رو می ‌شوید. با جمع کردن توکن باید این روستا را به شهر ارتقا دهید و به این ترتیب سطح بازی شما بالاتر می ‌رود.

نحوه ورود به بازی

نحوه ورود به بازی بسیار ساده است و شما می‌توانید با مراجعه به ربات اصلی ایردراپ ورتوس این ایردراپ را شروع کنید.

  1. تلگرام را باز کنید، اگر تلگرام در گوشی شما وصل نیست حتما از گوگل پلی دانلود کنید. توجه داشته باشید که ورتوس فقط بر روی اپلیکیشن نسخه موبایل اجرا می‌شود.
  2. با استفاده از این لینک ربات را استارت بزنید.
  3. به شما تبریک می‌گوییم خیلی ساده وارد این ایردراپ شدید!

نحوه استخراج Vertus

برای استخراج کافی است در صفحه اول روی گزینه storage  کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی گزینه storage  وارد فضای اصلی برای ماین کردن می‌شوید.

ورتوس ایردراپ

در این قسمت دو فضای متفاوت وجود دارد. اولین بخش settlement  است و دیگری Island  که هر دو این قسمت کار استخراج برای شما انجام می‌دهند. برای دسترسی به بخش Island صفحه را به سمت چپ بکشید.

بخش های مختلف ایردراپ ورتوس

بعد از اینکه وارد بازی شدید شما دو بخش متفاوت را خواهید دید. بخش اول مربوط به دارای شما در ایردراپ ورتوس است. بخش دوم یا پایینی به عنوان کیف پول دیجیتال عمل می‌کند و می‌توانید برای ارتقا کارت‌ها ارز TON یا USDT  انتقال دهید.

Vert balance:  نشان دهنده میزان توکن Vert استخراج شده است.

Storage:  همان میزان حافظه ذخیره توکن است که قابل ارتقا است.

قسمت Settlement  چهار بخش مجزا تقسیم شده است:

Missions

همان تسک های روزانه است که می‌توانید انجام بدهید. این قسمت برخی از تسک ها  قرار گرفته است که با انجام دادن آن ها توکن بیشتری دریافت خواهید کرد. همچنین توکن رایگان روزانه نیز در این قسمت قرار گرفته است.

ایردراپ ورتوسUpgrade

این بخش سطح بازی شما را ارتقا داده و سرعت ماین کردن را افزایش می‌دهد. خود این بخش شامل سه مورد متفاوت است:

۱.Farm

با اپگرید این قسمت می‌توانید سرعت ماین کردن را افزایش دهید. فراموش نکنید که باید برای ارتقا باید از توکن هایی که به دست آورده اید هزینه پرداخت کنید.

۲.Piggy bank

این قسمت میزان تایمی که برای پر شدن حافظه را افزایش می‌دهد. برای مثال برای دریافت توکن باید دو ساعت به این ایردراپ سر بزنید که البته قابل ارتقا است.

۳.Settlement

با ارتقا دادن settlement  سرعت دریافت توکن افزایش خواهد یافت. مثلا بعد از ارتقا به سطح دوم با سرعت ۱.۲  درصد توکن استخراج خواهد شد.

Friends

تقریبا در همه ایردراپ ها بخش دعوت از دوستان وجود دارد. در این قسمت می‌توانید دوستان خود را به بازی دعوت کرده علاوه بر دریافت توکن در ابتدای بازی، از هر توکنی که بعدها دوستانتان دریافت خواهند کرد، سهمی داشته باشید.

Countries

این قسمت community  بازیکنان ورتوس است. در این قسمت می‌توانید بازیکنانی که در کشور شما بازی می کنند را پیدا کرده و به اجتماع ان ها بپوندید. این گروه ها اگر در لیگ های بالا باشند توکن دریافت خواهند کرد. همچنین خودتان نیز می توانید کامینوتی بسازید و دوستانتان را به کامینیوتی دعوت کنید.

بخش Island

بخش جزیره یا همان island  همانند بخش settlement است با این تفاوت که نیاز است شما کارت‌هایی را بخرید یا ارتقا دهید تا استخراج خودکار انجام شود. برای هر کارت مقدار کمی از توکن VERT  را باید پرداخت کنید. بدون خرید کارت این قسمت فعال نخواهد شد.

نکته مهم: اگر دوست ندارید هزینه کارت‌ها را با توکن VERT  پرداخت کنید، می‌ توانید با استفاده از TON  پرداخت کنید.

اتصال کیف پول

اتصال کیف پول بسیار ساده است. کافی است به ابتدای شروع بازی برگردید و بر روی آیکون پروفایل کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی پروفایل دو قسمت وجود دارد.

  1. آدرس کیف پول ورتوس
  2. اتصال کیف پول TON

برای اتصال کیف پول TON باید برنامه Tonkeeper  را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. دوباره مجدد به صفحه اتصال کیف پول بگردید و بر روی کیف پول TON  کلیک کنید. در این بخش سپس کیف پول Tonkeeper  را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کیف پول خودکار به کیف پول وصل خواهید شد.

اتصال کیف پول

اتصال کیف پول به ورتوسایردراپ ورتوس کی لیست میشه

فعلا اطلاع دقیقی از لیست شدن این ایردراپ در دسترس نیست. بسیاری از افراد می‌ گویند این ارز در مرداد یا شهریور ۱۴۰۳ لیست خواهد شد، اما تیم سازنده ایردراپ زمان قطعی اعلام نکرده اند و در این بخش می‌توانید چشم انداز این تیم را برای سال ۲۰۲۴ ببنید.

قیمت ورتوس

ایردراپ ورتوس با توجه به جامعه ۲ میلیونی که تاکنون به آن رسیده است می تواند توکن ارزشمندی باشد. با توجه به اینکه این ارز بر روی شبکه TON فعالیت دارد احتمال می‌رود بالای ۱۰ دلار قیمت گذاری شود.

همچنین دریافت توکن ورتوس مانند ایردراپ همستر بسیار راحت نیست و باید مدت زمان طولانی را صرف کنید تا توکن را دریافت کنید. همین موضوع می‌تواند ارزش این ایردراپ را بالا ببرد. توجه داشته باشید زمان لیست شدن را از طریق شبکه های اجتماعی مانند x  و کانال تلگرامی این ایردراپ می‌توانید پیگیری کنید.

سخن پایانی

همه ایردراپ های سال ۲۰۲۴ به نوع خود جذاب و ارزشمند هستند. مهم است ایردراپی که انتخاب می کنید ارزش وقت هزینه و همچنین سرگرم کننده باشد. ایردراپ ورتوس همه این ویژگی ها را دارد. توصیه می‌کنیم ایردراپ ورتوس را از دست ندهید چرا که با توجه به چشم اندازی که دارند می تواند با بهترین قیمت لیست شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *