راکی ربیت

اگر به دنبال ایردراپ جدید و معتبری هستید که مانند همستر کامبت معتبر و هم تیم سازنده قوی داشته باشد، ایردراپ راکی ربیت مخصوص شماست. در ایردراپ راکی ربیت شما با فضایی کاملا شبیه به همستر رو به رو می شوید اما با این تفاوت که به جای همستر، یک خرگوش وسط بازی قرار گرفته است.

هرچند زیاد فرقی ندارد همستر باشد یا خرگوش، آن چه که برای ما مهم است معتبر بودن و لیست شدن حتمی ایردراپ است. زمان برای ما طلاست و ما باید در پروژه هایی شرکت کنیم که قابلیت لیست شدن دارند. در این ایردراپ ما به نحوه بازی، قیمت و دریافت بازی راکی ربیت اشاره خواهیم کرد.

ایردراپ راکی ربیت (rocky rabbit) چیست؟

ایردراپ راکی ربیت از بازی های استراتژیک محور و tap-to-earn  است که در تلگرام و بر بستر شبکه TON عرضه شده است. ظاهری بسیار شبیه به  همستر دارد و اگر با نحوه بازی با همستر آشنا هستید، بازی در این ایردراپ بسیار ساده خواهد بود.

برای دریافت سکه در این بازی باید روی خرگوش وسط بازی ضربه بزنید تا سکه جمع آوری کنید. جمع کردن سکه نیز محدودیت دارد و شما به مقدار مشخصی در روز می توانید ضربه بزنید. البته باید روزانه به این بازی برگشته و تسک هایی که برای شما مشخص شده اند را انجام دهید.

این ایردراپ در برخی قسمت های بازی بسیار بهتر از همستر عمل کرده است. مثلا مانند همستر کارت های زیادی ندارد که شما سردرگم بشوید و برای دعوت از دوستان جایزه های بیشتری در نظر گرفته است. البته در حال حاضر تیم سازنده در حال بهبود و توسعه بخش های مختلف بازی است.

ایردراپ راکی ربیت

آموزش شرکت در ایردراپ Rocky rabbit

مانند هر ایردراپ دیگری شرکت در ایردراپ rocky rabbit  بسیار ساده است. شما می توانید با مراجعه به ربات اصلی ایردراپ این بازی را استارت بزنید. برای ورود به بازی مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. برای ورود به بازی حتما نیاز است که تلگرام را نصب داشته باشید. اگر تلگرام را نصب ندارید از گوگل پلی دانلود کرده و سپس به ربات وارد شوید
  2. از طریق این لینک وارد ربات شوید و یا نام کاربری ربات rocky-rabbit-bot را در تلگرام سرچ بزنید.
  3. بعد از وارد شدن به ربات دکمه start را بزنید.
  4. به شما تبریک می گوییم! شما وارد ربات خرگوش سنگی شدید.

شروع بازی

بعد از اینکه وارد ربات شدید از شما خواسته می شود تا کاراکتر مورد نظرتان را انتخاب کنید. دو نوع کاراکتر وجود دارد Boy  و Girl شما باید با توجه به سلیقه تان آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کاراکتر می توانید زبان بازی را نیز انتخاب کنید.

انتخاب کاراکتر بازی

بخش‌های مختلف ایردراپ راکی ربیت

بخش های مختلف ایردراپ راکی شامل موارد زیر است:

صفحه اصلی بازی راکی ربیت

اگر همستر بازی کرده باشید، صفحه اصلی راکی ربیت کاملا شبیه به راکی ربیت است. در ابتدا بخش های بالایی بازی را باهم بررسی می کنیم.

ایردراپ راکی ربیتTotal earned

در این قسمت تعداد سکه هایی که به دست آورده اید  می توانید ببینید.

Hourly

در این قسمت میزان سکه ای که به صورت خودکار بر ساعت استخراج می شود را می توانید ببینید. این بخش از طریق کارت های داخل بازی قابل ارتقا است.

Sponsor

در این بخش صرافی مورد نظر خود را می توانید انتخاب کنید. نام صرافی بزرگ باینسس نیز در این لیست به چشم می خورد.

Earn

در بخش earn  می توانید تسک های اضافه را ببینید. این تسک ها شامل وارد شدن به کانال تلگرامی یا یویتوب است و با عضو شدن می توانید سکه های بیشتری به دست بیاورید.

بخش boost

در این بخش می توانید میزان انرژی یا سکه ای که از طریق ضربه زدن به دست می آورید را افزایش دهید.

بخش Mine

این بخش مهم ترین بخش ایردراپ راکی ربیت است. شما در این قسمت می توانید با خریدن کارت خرگوش تان را قوی تر کرده و آماده نبرد کنید. رژیم غذاییش را بهتر کنید تمرین های اختصصاصی برایش تدارک ببینید و یا آموزش های حرفه ای در اختیارش قرار دهید.

این بخش به سه قسمت fighter، coach، tournaments تقسیم شده است. با خریدن کارت ها مستقیما میزان استخراج خودکار بر ساعت افزایش می یابد.

بخش battle

بخش Battle  برای جنگیدن با سایر خرگوش هاست. در حال حاضر هنگام نوشتن این مقاله این بخش توسط تیم سازنده توسعه داده نشده و بعد از توسعه این بخش آپدیت خواهد شد.

بخش BATTLEبخش friends

مانند هر ایردراپ دیگری بخش دعوت از دوستان می تواند به شما سکه اضافی هدیه دهد. با هر دعوت می توانید هم امتیاز از ایردراپ گرفته و هم مقدار کمی ارز ton  هدیه بگیرید.

بخش Airdop

بخش airdop به شما امکان می دهد تا کیف پول خود را به بازی وصل کنید.

نحوه اتصال کیف پول به Rocky rabbit

برای اتصال کیف پول به rocky rabbit کافی است نرم افزار Tonkeeper  را نصب کرده و با زدن دکمه connet to wallet  کیف پول Tonkeeper  را انتخاب کنید. بعد از انتخاب به طور خودکار وصل خواهد شد و کاری لازم نیست انجام دهید.

اتصال به کیف پول

زمان لیست شدن راکی ربیت

راکی رابیت هیچ روشی را برای برداشت درآمد اعلام نکرده است. به این علت که این ایردراپ تازه است و فعلا سازنده هیچ اطلاعاتی در اختیار ما نگذاشته است. توصیه می کنیم کانال رسمی آن ها را در تلگرام و سایر رسانه های اجتماعی مانند ایکس و دیسکورد دنبال کنید تا از زمان لیست شدن و نحوه برداشت آن جا نمانید.

جمع بندی

خوشبختانه تعداد زیادی بازی برای کسب درآمد در تلگرام وجود دارد و Rocky Rabbit تنها یکی از آنهاست. در هر صورت این ایردراپ توانسته در مدت کوتاهی یک میلیون نفر به خود جذب کند. این بازی خیلی وقت و انرژی شما را نخواهد گرفت. در بازی ضربه زدن شرکت کنید، همچنین ارتقا دهید، تسخیر کنید، تیم شوید و سایر ایردراپ‌های انحصاری را به دست آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *