ایردراپ میم فای کوین

ایردراپ میم فای که به تازگی به جمع خانواده ایردراپ های تلگرامی پیوسته است، تبدیل به محبوب ترین ایردراپ ها شده است. شما در این ایردارپ با شخصیت های میم شبکه های اجتماعی رو به رو هستید که باید به همراه آن ها به میدان نبرد رفته، بجنگید، غارت کنید و در آخر با ثروتی بزرگ به دست آورید.

نکته جالب این ایردراپ استفاده از شخصیت میم های معروف در شبکه های اجتماعی است. همین خلاقیت سازنده باعث شده تا به اکنون بیش از ۱۶میلیون کاربر را به خود جذب کند. شاید ایردراپ میم فای نتواند به محبوبیت همستر کامبت یا ایردراپ تپ سواپ برسد، اما دارای بخش های جذابی است که در ادامه این مقاله باهم مرور می کنیم.

ایردراپ میم فای (memeFi) چیست؟

ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin یکی دیگر از ایردراپ و بازی در تلگرام است که می توانید با ضربه زدن یا انجام کارهای دیگر MemeFi Coin به دست بیاورید. در حالت کلی نحوه به دست آوردن سکه و بازی این ایردراپ شبیه همستر کامبت است اما دربرخی قسمت ها تفاوت هایی دارد.

به شما توصیه می کنیم که حتما در ابتدای بازی سعی کنید یعنی همان یک هفتخ اولی که وارد بازی شده اید با سکه هایی که داابتدای بازی به دست می آورید بخش های مختلف این ایردراپ را ارتقا دهید تا در ادامه، استخراج MemeFi Coin به صورت خودکار انجام شود و دیگر نیازی نباشد تا هر دو سه ساعت بار دوباره به ربات برگرددید.

ارز میم فای کویننحوه ورود به ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin

نحوه ورود به ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin بسیار راحت است. کافی است ابتدا تلگرام را باز کنید  با استفاده از این لینک وارد ربات شوید. همچین می توانید نام کاربری @memefi_coin_bot  را در قسمت جست و جوی تلگرام سرچ بزنید.

بعد از ورود به بازی دکمه استارت زده و سپس با زدن دکمه play and earn  وارد ربات می شوید. در ابتدا یک شخصیت میم را می بینید که بعد ها از طریق بخش ارتقا ایردراپ قابل ارتقا است.

بخش های متخلف ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin

در ایردراپ میم فای چهار بخش اصلی وجود دارد.هر کدام از بخش ها به شما کمک می کنند تا سکه های بیشتری به دست بیاورید. البته بسیاری از قسمت های boosters رایگان نیستد و شما باید سکه میم فای خرج کنید.

بخش Boosters

در این قسمت می توان بخش های مختلف بازی را ارتقا داد مثلا تعدادسکه برای ضربه زدن و یا میزان سکه ای که در ساعت استخراج می شود.

بخش بوستر میم فایبخش Stats

این قسمت همان بخش مبارزه و مسابقه در ایردراپ است که باید سکه مورد نیاز را جمع آوری کنید تا به لیگ های بالاتری وارد شوید. هر چقدر سطح و لیگ شما بالاتر باشد امکان استخراج بیشتری سکه دارید و همچنین می هنگام ضربه زدن سکه بیشتری جمع آوری خواهید کرد.

ایردارپ میم فایبخش Earn

در این بخش می توانید سکه بیشتری از ایردراپ هدیه بگیرید. مثلا با انجام دادن تسک های متفاوت مانند پیوستن به کانال تلگرامی و یا عضو شدن در کانال یوتیوب و سایر فعالیت های ساده که بسیار آسان است و نیازی نیست که زیاد خودتان را درگیر کنید.

این فعالیت ها روزانه تغییر می کنند شما باید هر روز به این قسمت سر بزنید تا شانس از دست دادن سکه های میم فای را از دست ندهید. مثلا از شماخواسته می شود تلگرام پرمیوم خریداری کنید یا یک استوری در تلگرام بگذارید.

بخش Invite

بخش invite  همان قسمت دعوت از دوستان است که ایردراپ میم فای به ازای هر شخص ۲۵۰۰ سکه به شما می دهد. این مقدار سکه با توجه به لیگ و سطح شما در بازی متغییر است و در لیگ های بالاتر  امکان دریافت سکه های بیشتری در بازی است.

بخش دعوت از دوستان

ایردراپ میم فای کی لیست میشه؟

هم اکنون که این مقاله در ارز فارسی در مورد ایردراپ میم فای نوشته می شود، این ایردراپ دارای ۱۶ میلیون کاربر فعال است و با توجه به میزان مدتی که این ایردراپ راه اندازی شده است واقعا بسیار عالی در جذب کاربر عمل کرده است.

از طرفی این ربات این ایردراپ توانسته تیک آبی تلگرام را دریافت کند. به گفته خود سازنده بازی این ارز در اواخر مرداد تا هفته اول شهریور لیست خواهد شد و با توجه به زمان کوتاهی که باقی مانده توصیه می کنیم از الان شروع با استخراج ارز میم فای در داخل ربات کنید.

قیمت ایردراپ میم فای کوین

طبق گفته های خود سازنده بازی تا به اکنون ۱۰ میلیون توکن عرضه شده است و این توکن در زمان لیست شدن به کیف پول کاربران واریز خواهد شد. اگر ارزش کلی بازار بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون دلار باشد، قیمت هر توکن بین ۰.۰۶ دلار تا ۰.۱ دلار برای توکن میم فای خواهد بود.

البته این قیمت ثابت نیست و ممکن است تا زمان لیست شدن میم فای قیمت بالاتر و یا کمتر برود. در هر صورت شما فرصت بازی در این ایردراپ را از دست ندهید که شاید حتی بهتر از همستر بتوانید سود خوبی دریافت کنید.

جمع بندی

میم فای یکی از جذاب ترین ایردارپ های تلگرامی است که توانسته ۱۶ میلیون کاربر جذب کند. همه کاربران با دسته ای از شخصیت های میم رو به رو هستند، که همراه ان ها وارد میدان جنگ شدید و باید با کشتن بقیه سکه به دست بیاورید.

این ایردارپ بر روی شبکه تون عرضه خواهد شد و با اطمینان می توان گفت که یکی از معتبرترین ایردراپ های موجود در تلگرام خواهد بود. تا زمان لیست شدن سعی کنید که مقدار زیادی سکه حمع آوری کنید تا شانس کسب سود زیاد را از دست ندهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *