چطور از متاورس پول در بیاریم؟

متاورس نوعی فناوری است که در سال های نه چندان دور به نسخه ی دیجیتال دنیای ما تبدیل خواهد شد امروزه بسیاری از مردم در فضای مجازی و سوشال هایی مانند توییتر، یوتیوب، اینستاگرام و … به فعالیت و کسب درآمد پرداخته اند اما متاورس در آینده به نسخه ی کار آمد تر سوشال های امروزی تبدیل خواهد شد و تا مردم در این دنیا به کسب درآمد در آن بپردازند.

همانطور که فضای مجازی فعلی به یک فضای اجتناب ناپذیر و ضروری برای زندگی تبدیل شده است دنیای متاورس هم در آینده به یک فضای اجتناب ناپذیر تبدیل خواهد شد اما سوال اینجاست که چگونه می توان از متاورس کسب درآمد کرد؟ راه های کسب درآمد از دنیای متاورس چیست؟

در این مقاله از سایت ارز فارسی به راه های کسب درآمد از متاورس خواهیم پرداخت.

اجاره و خرید و فروش ملک

توسعه دهندگان دنیای متاورس زمین های ساخته شده در این دنیا را به صورت یک فضای خالی به کاربران می فروشند تا آن ها در این زمین ها به ساخت هتل، کازینو، سالن سینما و استادیوم های ورزشی بپردازد و با ساخت و ساز به درآمد برسند. در آینده دغدغه کاربران متاورس این موضوع خواهد بود چه سازه هایی را باید بسازند تا کاربران دیگر از آن استفاده کنند و کسب درآمد داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین کیف پول ارز دیجیتال رایگان

ملک های مجازی در متاورس یک نوع سرمایگذاری و یکی از راه های کسب درآمد در دنیای متاورس است که به مرور زمان ارزشمند تر خواهد شد.

دنیای بازی در متاورسدنیای بازی در متاورس

یکی دیگر از سود آور ترین راه های کسب درآمد در متاورس، بازی های مبتنی بر بلاک چین است در این نوع از کسب درآمد گیمر ها مالک دارایی های درون بازی هستند و می توانند آن را کنترل و با پول واقعی مبادله کنند. به عنوان مثال چند نفر وارد دنیای متاورس شدن و در یک بازی به پرورش حیوانات خانگی دیجیتالی پرداختند و توانستند آن ها را به صورت آنلاین معامله کنند و به پول هنگفتی برسند.

سرمایگذاری بر روی فناوری های اصلیسرمایگذاری بر روی فناوری های اصلی

متاورس دنیایی جدید در اینترنت است که زمینه را برای کسب و کار های جدید فراهم کرده است اما امروزه تمرکز خود را بر روی سبکه متاورس گذاشته است تا تحت تاثیر حاشبه های اتریوم، ارزش دارایی خود را افزایش دهد. شما هم می توانید با سرمایگذاری بر روی پروتکل ها و فناوری های اصلی متاورس به در آمد های خوبی برسید.

خرید و فروش NFT

خرید و فروش ن اف تی امروزه از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است در این روش هنرمندان کار های هنری مانند نقاشی، عکس، موزیک و … را به صورت NFT به فروش می رسانند به عنوان مثال فردی یک ن اف تی گوریل را با قیمت ۵۰ دلار خریداری کرد و با قیمت ۱.۸ میلیون دلار فروخت. در این مدل از کسب و کار افرادی سود می کنند که آثار هنری را با قیمت پایین خریداری می کنند و با قیمت بالا تر به فروش می رسانند.

خرید و فروش ارز های متاورسیخرید و فروش ارز های متاورسی

یکی از امن ترین و راحت ترین راه های درآمد از دنیای متاورس خرید و فروش ارز های متاورسی است و نیازی نیست دیگر در دنیای متاورسی زمین خریداری کنید به عنوان مثال یکی از ارز های دنیای متاورسی مانا نام دارد که ارزش ان حدود ۸۰ سنت بود اما امروزه ارزش آن حدود ۴ دلار است. از این روش زمانی استفاده کنید که سرمایه کافی برای خرید زمین در دنیای متاورس را ندارید می توانید به خرید و فروش ارز های متاورسی بپردازید همچنین اگر معتقد هستید متاورس آینده بسیار خوبی دارد اما اگر نمی خواهید فعلا پول زیادی را برای خرید زمین بپردازید می توانید به خرید و فروش ارز های متاورسی بپردازید.

اما خوب باید بدانید کدام ارز های متاورسی برای سرمایگذاری مناسب هستند تا آن ها را خریداری کنید.

کنرست های آنلاین و پارتیکنرست های آنلاین و پارتی

یکی دیگر از راه های کسب در آمد از دنیای متاورس برگذاری پارتی و کنسرت های آنلاین در این دنیا است چرا که برگزاری پارتی و کنسرت های واقعی درد سر های خاص خود را دارد همچنین این روش کسب درآمد در آینده ای نزدیک بسیار پر طرفدار خواهد بود و امروزه توسعه گران دنیای متاورس در حال پر کردن این شکاف هستند.

کلام آخر

پیش تر در این مقاله به راه های پول در آوردن از دنیای متاورس پرداختیم شما هم می توانید راه های دیگر کسب درآمد از متاورس را برای ما در سایت ارز فارسی کامنت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.