ماسک امپایر

ایردراپ Musk Empire جالب ترین نوع ایردراپ در میان همه ایردراپ هایی است که مشابه همستر هستند. شاید وقتی وارد این ایردراپ می شوید کاملا فکر کنید که خب این ایردراپ مسخره است و کاملا شبیه همستر کامبت یا تپ سواپ است در حالی که این ایردراپ ویژگی های منحصر به فردی دارد که در هیچ کدام از ایردراپ های جدید نمی توانید مشاهده کنید.

در ادامه این مقاله به نحوه دریافت ایردراچ Musk Empire و زمان لیست شدن ایردراپ ایلان ماسک اشاره خواهیم کرد.

ایردراپ Musk Empire یا ماسک امپایر چیست؟

شاید در نگاه اول فکر کنید که این ایردراپ متعلق به ایلان ماسک است در صورتی که این ایردراپ فقط از شخصیت ایلان ماسک استفاده کرده است و هیچ ارتباطی به ایلان ماسک ندارد. با این حال این موضوع از جذابیت این ایردراپ نمی کاهد.

ایردراپ Musk Empire از نوع بازی های استراتژیک و tap-to-earn  است که با ضربه زدن بر روی ایلان ماسک می توانید سکه به دست آورید. البته امکان ماین خودکار نیز در این ایردراپ وجود دارد و بخش های متخلف این بازی قابل ارتقاست.

نحوه ورود به ایردراپ Musk Empire

این ایردراپ هم همانند ایردراپ های دیگر است. برای ورود به ایردراپ Musk Empire باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. ابتدا تلگرام را باز کنید.
  2. برای شروع بازی نیاز است که ربات را استارت بزنید. برای ورود به ربات این لینک را کلیک کنید و یا نام کاربری  muskempire_bot را در تلگرام جست و جو کنید.
  3. با زدن دکمه استارت شما وارد بازی ایلان ماسک شدید. لذت ببرید!

بخش های مختلف بازی ایردراپ  Musk Empire

این ایردراپ برعکس سایر ایردراپ های تلگرامی به جای سکه، پول کاغذی یا به اصطلاح کش می دهد. شما وظیفه دارید که کش ها جمع آوری کرده و سپس برای ارتقا دادن بازی از آن استفاده کنید. در این قسمت بخش های مختلف بازی را باهم مرور می کنیم.

بخش earn

در بخش earn  شما ایلان ماسک را می بینید که باید رویش ضربه بزنید تا به شما پول بدهد. همچنین شما می توانید از بخش profit per hour  ارتقا دهید تا حتی در زمانی که شما در بازی حضور ندارید، هم برای شما پول استخراج کند.

همچنین امکان افزایش مقدار دریافتی کش از طریق ضربه نیز وجود دارد. تنها راه آن نیز ارتقای سطح فعلی شماست. یعنی هرچقدر که سطح شما در بازی بیشتر می شود با هر ضربه ۵ یا ۱۰ و حتی کش های بیشتری دریافت خواهید کرد.

با ضربه زدن بر روی گزینه level  در بخش بالایی سمت چپ می توانید اطلاعات حساب کاربری و سطحی که در آن قرار دارید را بیینید. همچین به خاطر داشته باشید که محدودیت در ضربه زدن وجود دارد و به مقداری می توانید ضربه بزنید که انرژی وجود دارد.

ایلان ماسکبخش improve

در بخش improve  شما می توانید بخش های مختلف باری را ارتقا دهید. Personal، office، team  بخش هایی هستند که می توانید ارتقا دهید. با هر بار ارتقا دادن هر بخش میزان دریافتیProfit per hour  شما افزایش خواهد یافت.

بخش empire musk

بخش city

بخش city همانند یک شهر واقعی است که بخش های مختلفی دارد. در این شهر شما با سه بنا مواجه می شوید. Lottory، Negotiations، stock Exchange

بخش lottery

جذاب ترین و مهم ترین بخش lottoty  است. در این قسمت با دعوت از دوستان می توانید بلیط برای جایزه ۱۵،۰۰۰  دلاری را دریافت کنید. تنها شرط ورود به این لاتاری دعوت از دوستان و داشتن بلیط است.

در حال حاضر در حال نوشتن این مقاله stock Exchange، Negotiations در حال توسعه است. اما به گفته سازنده بازی به زودی در دسترس خواهد بود.

ایردراپ Musk Empireبخش friends

مانند هر ایردراپ دیگری شما با دعوت از دوستان می توانید سکه های بیشتری دریافت کنید. اما جالب ترین بخش این ایردراپ داشتن بخش لاتاری ۱۵۰۰۰ دلاری است. هر چقدر دوستان زیاد تری به بازی دعوت کنید بلیط بیشتری برای ورود به بازی دریافت خواهید کرد.  پس توصیه می کنیم دوستان زیاد تری به بازی دعوت کنید تا شانس بیشتری برای دریافت جایزه بزرگ داشته باشید.

بخش quests

در بخش quests تسک هایی برای انجام وجود دارد که می توانید با انجام دادن آن ها پول بیشتری دریافت کنید. مثلا با عضو شدن در کانال تلگرامی و یا سابسکرایب کردن کانال تلگرامی سکه اضافی دریافت می کنید.

در این بخش همچنین می توانید پول روزانه رایگان از سمت ایردراپ جایزه بگیرید. حتما توجه داشته باشید که اگر روزانه به بازی سر بزنید، روز به روز میزان پولی که دریافت خواهید کرد زیادتر خواهد بود.

ایردراپ Musk Empire

آیا ایردراپ Musk Empire معتبر است؟

ایردارپ Musk Empire با اینکه در حال حاضر تیک آبی تلگرام را دریافت نکرده است اما در حال حاضر ۵ میلیون بازیکن دارد. تیک آبی نداشتن به معنای معتبر نبودن پروژه نیست و ممکن است در آینده بتواند تیک آبی را دریافت کند.

همچنین به دلیل جایزه های بزرگ و لاتاری ممکن است در آینده کاربران زیادی جذب این ایردراپ شوند. این ایردراپ به تازگی ایجاد شده و نمی توانیم قبل از لیست شدن نظر منفی در مورد آن بدهیم

زمان لیست شدن ایردراپ Musk Empire

این ایردراپ از اوایل تیر ۱۴۰۳ ایجاد شده است و در مدت دو هفته توانسته به ۵ میلیون کاربر برسد. این نشان می دهد که در مدت زمان ۳ تا ۴ ماه کاربران زیادی به این ایردراپ خواهند پیوست.

زمان لیست شدن ایردراپ Musk Empire در اولاخر سال ۲۰۲۴ است و چون به تازگی به جمع ایردراپ ها پیوسته، نمی توان زمان قطعی گفت.  برای فهمیدن زمان دقیق ایردراپ Musk Empire می توانید شبکه اجتماعی Musk Empire را دنبال کنید.

سخن آخر

ایردراپ Musk Empire با اینکه شباهت زیادی به سایر بازی های ضربه زدنی تلگرام دارد اما یک تفاوت بزرگ در آن موجود است آن هم جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری است. با دعوت از دوستان می توانید شانس خود را برای دریافت این جایزه بزرگ رقم بزنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *