ایردراپ wormfare

شاید اگر بگوییم ایردراپی وجود دارد که شما با کتک زدن می توانید توکن دریافت کرده و سپس بفروشید، باور نکنید. در همه ایردارپ هایی که در تلگرام عرضه شده اند، این ایردارپ جالب ترینشان است.

شما با هر ضربه که به کرم ها می زنید، در واقع توکن جمع می کنید. این موضوع همانقدر که جالب و خنده دار است، همانقدر نیز می تواند برای شما سود آور باشد. در ادامه این مقاله به نحوه دریافت این ایزدراپ و همچینن نحوه بازی در ایردراپ WORMFARE SLAP می پردازیم.

 ایردراپ wormfare slap

ایردارپ wormdare slap  همانند همستر و نات کوین است که همانند این دو سبک بازی tap-to-earn  دارد. البته این دو ایردراپ کاملا شبیه هم نیستند اما ایرداپ wormfare slap ظاهر جالب تر و بامزه تری دارد. در هنگام ورود به بازی شما کرم هایی را می بینید که با هربار ضربه زدن می توانید توکن جمع آوری کنید.

Wormfare یک بازی یا ایردراپ معمولی نیست، بلکه شما با محیطی رو به رو می شوید که باید چالش های مختلف را با به دست آوردن توکن حل کنید. خود تیم سازنده در وب سایتی رسمی خودش در مورد بازی می گوید:« هدف اصلی ما در بازی  wormfare مهار قدرت جمعی افراد و سازمان ها برای کمک به بهتر کردن جهان است.»

نحوه بازی در ایردراپ wormfare slap

نحوه بازی در ایردراپ wormfare slap ساده است. برای دریافت توکن باید این مراحل را طی کنید.

  1. برای اجرای بازی نیاز به نصب بودن تلگرام است.اگر تلگرام را نصب ندارید می توانید از پلی استور دانلود کنید.
  2. قدم دوم استارت ربات بازی است. برای استارت کافی است روی این لینک کلیک کنید یا این نام کاربری @Wormfare_Slap_Bot را در تلگرام جست و جو کنید.
  3. با زدن دکمه استارت شما وارد دنیای کرم های بی شمار می شوید.

بخش های مختلف ایردراپ wormfare slap

بخش home

بخش اصلی یا home  که اصلی ترین بخش بازی است شما کرمی را می بینید که با کتک زدن توکن جمع آوری می کنید. البته مانند سایر بازی های ضربه زدنی محدودیت وجود دارد. در ابتدا فقط ۵۰۰ضربه می توانید به کرم بزنید ولی با بالا رفتن سطح بازی امکان افزایش ضربه وجود دارد.

ایردراپ wormfare

بخش earn

در بخش earn شما می توانید سکه و توکن بیشتری جمع آوری کنید. با پیوستن به کانال تلگرامی یا یوتیوب و یا فالو کردن پیج اینستاگرام همه این تسک ها جایزه بیشتری به شما می دهد.

در تب دیگر گزینه دوستان وجود دارد که با دعوت از دوستان سکه بیشتری از این ایردارپ می گیرید. هر چقدر دوستان بیشتری دعوت کنید سکه بیشتری می گیرید. لینک دعوت را در شبکه های اجتماعی به اتشراک بگذارید تا دوستان بیشتری را در کنار خود داشته باشید.

بخش boost

بخش بوسترها به شما امکان گرفتن انرژی بیشتر برای ضربه زدن می دهد. برخی از بوسترها در ابتدای بازی رایگان است اما برای برخی دیگر باید توکن خرج کنید تا بتوانید بوسترها را دریافت کنید.

ایردراپ wormfareبخش skin

بخش skin  جالب ترین بخش بازی است. شما میتوانید لباس کرم ها را تغییر دهید! با خرید skin  برای کرم ها بازی جالب تر شده و شوق بیشتری برای بازی پیدا می کنید.

بخش join squad

بخش squad همان جامعه کامینوتی wormfare slap است که با پیوستن به آن ها می توانید همراه آن ها بازی کرده و به صورت تیمی بازی کنید.

بخش عضویت در چت

در این قسمت می توانید وارد چت تلگرامی شده و با افرادی که در این ایردراپ حضور دارند، گفت و گو کنید.

آیا ایردراپ  wormfare slap معتبر است؟

 ایردراپ wormfare slap توانسته تیک آبی تلگرام را دریافت کند. با توجه به اینکه تیم سازنده، رودمپ قوی دارد می توان حدس زد که این پروژه بتواند با قیمت مناسبی لیست شود. البته هم اکنون تعداد کاربرانی که در این بازی حضور دارند، به اندازه کاربران همستر کامبت یا نات کوین نیست ولی ممکن است در ماه های آینده این پروژه کاربران زیادی را جذب کند.

قیمت ایر دراپ Wormfare

با مراجعه به سایت اصلی این ایردارپ می توان فهمید که این ایردراپ فعلا قیمتی در حدود  ۰.۰۶۲۵ یا همان ۶ سنت دارد. البته شاید این قیمت در ابتدا کمتر به نظر برسد اما با جمع کردن توکن های زیاد به مبلغ بزرگی خواهید رسید. البته این قیمت همیشگی نیست و ممکن در آینده تغییر کند.

قیمت worm tokenسخن اخر

با نگاهی به تیم سازنده و اهدافی که در برای این رود مپ در نظر گرفته شده می توان به این اطمینان دست یافت که این ایردراپ از معتبرترین ایردراپ های تلگرامی است و با کمی تلاش و وقت گذاشتن می توانید به سود قابل توجهی برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *